Piše: Arif K.
|
Objavljeno:
Foto: Kolaž
Policijskoj upravi u Sremskoj Mitrovici prijavljeno je da je na izlasku iz naselja Kuzmin nepoznata osoba bacila kamen na autobus koji je dolazio iz Republike Srpske.
Autobus se vraćao s mitinga Srpske napredne stranke (SNS) u Sremskoj Mitrovici, a tom prilikom oštećeno je bočno staklo vozila.
Prema informacijama iz MUP-a Srbije, incident je prijavljen kao krivično djelo “uništenje i oštećenje tuđe stvari”. Iako nije bilo povrijeđenih, policija je odmah pokrenula istragu u cilju utvrđivanja svih okolnosti ovog događaja i pronalaska počinioca.
Mediji u Srbiji prenose da je za ovaj miting, koji je održan u organizaciji GO SNSD-a Banja Luka, autobusima iz Republike Srpske prevoženo oko 200 učesnika.