Gradonačelnik Sedić u Zagrebu: Otvaramo nova partnerstva i mogućnosti za Bihać

Foto: Grad Bihać Elvedin Sedić, gradonačelnik Bihaća, u društvu ambasadorice BiH u Hrvatskoj Elme Kovačević Bajtal te saradnica Jasmine Ćoralić i Alise Mahmutagić, boravio je u radnoj posjeti Gradu Zagrebu. S prvim čovjekom glavnoga grada Hrvatske Tomislavom Tomaševićem i njegovim saradnicima razgovarao je o načinima podrške mladima, turizmu, ekološkom zbrinjavanju otpada te članstvu u Eurocities […]