Vi mijenjate Vaše mišljenje, mi Vas samo informišemo.

Otpad kao resurs: U Bihaću predstavljen Nacrt Federalnog plana upravljanja otpadom

Foto: Grad Bihać Federalno ministarstvo okoliša i turizma održalo je danas u Bihaću prezentaciju Nacrta Federalnog plana upravljanja otpadom, za predstavnike općina i gradova Unsko-sanskog kantona. U ime Grada Bihaća, prisustvovali su gradonačelnik Elvedin Sedić i pomoćnica gradonačelnika,Vildana Zulić, kao i predstavnici JKP Komrad Bihać. “Krajem protekle godine pristupili smo prikupljanju podataka i izradi sveobuhvatnog […]