Vi mijenjate Vaše mišljenje, mi Vas samo informišemo.

Zbog sumnje u falsifikovanje dokumenata kosovska policija upala u objekat

Foto: Ilustracija

Zbog sumnje u falsifikovanje dokumenata kosovska policija je upala u objekat u Sjevernoj Mitrovici, kako navodi Anadolu.

Radi se o Odjeljenju za urbanizam koje djeluje u sistemu Srbije.

Ova informacija je potvrđena od strane zamjenika direktora kosovske policije za sjeverni region Veton Elshani koji je rekao da su dobili informacijuda se u Sjevernoj Mitrovici nalazi ovo odjeljenje i da se ta informacija na kraju pokazala tačnom te da su zaplijenjeni pronađeni dokumenti ali da nije bilo hapšenja niti jedne osobe.

Kako navodi ministar unutrašnjih poslova Kosova Xhelal Svecla, zatvorena je paralelna institucija koja je nezakonito naplaćivala usluge građanima kao i brojnim preduzećima za korištenje objekata koji su pod njihovim upravljanjem.

Priština smatra nelegalnim sve institucije koje na Kosovu rade u sistemu Srbije te se ove godine krenulo s njihovim zatvaranjem.